W czym możemy pomóc?

Zadzwoń na nr tel: 58 380 08 81 (pn-pt w godz. 9:00-19:00) lub wypełnij formularz:

Zgodnie z zasadami Regulaminu i Polityki Prywatności zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora - "BIKBR Finanse" Sp. z o.o., także zbieranych i przechowywanych w plikach "cookies", pozostawionych podczas korzystania przeze mnie z usług Spółki w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności, w celach marketingowych (również analizowanie i profilowanie w celach marketingowych). Ponadto wyrażam zgodę na powierzenie przetwarzania moich danych osobowych Podmiotom Grupy Kapitałowej i Zaufanym Partnerom.

O nas

Zastanawialiście się Państwo, czemu, mimo pomocy specjalistów finansowych, Wam lub Waszym znajomym nie udało się otrzymać pożądanego kredytu? Lub, jeśli takowy udało się otrzymać, nie spełniał on Waszych oczekiwań?

Nieraz ekperci finansowi mają związane ręce i mimo wszelkich chęci nie potrafią pomóc swoim klientom – przez brak umiejętności czy też opcji, ograniczanych przez prawo bankowe.

Grupa osób, od lat związanych z branżą finansową zauważyła, że musi istnieć możliwość odpowiedniego zajęcia się sprawami klientów, w sposób inny, niż oferowany przez klasyczne biura eksperckie.

BIKBR Finanse skupia w swoich szeregach pracowników doskonale znających branżę finansową. Lata pracy dla innych pozwoliły na zdobycie bogatego doświadczenia z jednej strony, z drugiej zaś na dostrzeżenie ograniczeń i błędów popełnianych przez pracowników innych firm.

W naszej działalności chcemy uniknąć wszystkich negatywnych aspektów związanych z branżą finansową – zadaniem eksperta jest przecież pomoc klientowi, nie zaś pogorszyć jego sytuację.

Firma została powołana w ramach Kancelarii Prawnej BIKBR działającej od 2009 roku,
specjalizującej się w zakresie prawa bankowego, prawa cywilnego oraz prawa gospodarczego.
 Zakładając BIKBR Finanse chcieliśmy stworzyć coś nowego – firmę ekspercką będącą pionierem na bogatym w oferty rynku usług finansowych. Czemu więc nie rozszerzyć działalności Kancelarii związanej stricte z bankowością, o działalność kredytową, której przecież oczekują nasi klienci? Dzięki temu nie dość, że możemy zająć się Waszymi sprawami, to dodatkowo sami pomożemy Wam w uzyskaniu kredytu na odpowiednich warunkach.

Największą bowiem satysfakcję sprawia nam zadowolenie Klienta z oferowanych usług.

Korzyści oferty

W jednym miejscu masz do swojej dyspoczycji Eksperta Finansowego oraz Radcę Prawnego.

Jako nieliczni możemy profesjonalnie przeprowadzić Cię przez cały proces zakupu nieruchomości. Zweryfikujemy pod kątem prawnym wybraną nieruchomość, przygotujemy korzystną dla Ciebie umowę przedwstępną, przeprowadzimy przez proces kredytowy oraz przygotujemy analizę umowy z Bankiem. Dzięki temu w przyszłości nic Cię nie zaskoczy.

Kto inny może Ci to zapewnić?