W czym możemy pomóc?

Zadzwoń na nr tel: 58 380 08 81 (pn-pt w godz. 9:00-19:00) lub wypełnij formularz:

Zgodnie z zasadami Regulaminu i Polityki Prywatności zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora - "BIKBR Finanse" Sp. z o.o., także zbieranych i przechowywanych w plikach "cookies", pozostawionych podczas korzystania przeze mnie z usług Spółki w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności, w celach marketingowych (również analizowanie i profilowanie w celach marketingowych). Ponadto wyrażam zgodę na powierzenie przetwarzania moich danych osobowych Podmiotom Grupy Kapitałowej i Zaufanym Partnerom.

Czyszczenie BIK

Wiarygodność kredytowa jest podstawowym – obok zdolności – kryterium branym pod uwagę podczas udzielania kredytu przez Banki. Niestety, instytucje finansowe często zapominają o tym, skupiając się początkowo tylko na zarobkach kredytobiorcy. To, co odróżnia BIKBR Finanse od reszty firm na rynku jest sprawdzenie, w pierwszej kolejności, jak wygląda sytuacja Klienta w oczach banku. Możliwe jest to dzięki działaniu w ramach Kancelarii Prawnej BIKBR zajmującej się przywracaniem wiarygodności kredytowej.

Jeśli w trakcie procesu finansowania okaże się, że w Państwa historii kredytowej znajdują się wpisy, przez które Bank może odrzucić wniosek kredytowy, nic straconego! Pomogą nam Specjaliści Kancelari BIKBR, którym z pozytywnym skutkiem zaufało już ponad 1000 klientów. Już w przeciągu kilku tygodni przywrócimy Państwa wiarygodność kredytową. Dzięki współpracy z nami pożądany kredyt jest w zasięgu ręki.

Kancelaria Prawna BIKBR z którą współpracujemy oferuje: 

- pomoc w pozyskaniu Raportu BIK
- analizę Raportu BIK
- Czyszczenie BIK i BR
- analizę Baz Dłużników KRD, BIG InfoMonitor, ERIF

Wystarczy wysłać formularz kontaktowy z dopiskiem "BIK" a Ekspert BIKBR w ciągu 24h skontaktuje się z Państwem. 

Więcej informacji na stronie www.bikbr.pl

 

Korzyści oferty

W jednym miejscu masz do swojej dyspoczycji Eksperta Finansowego oraz Radcę Prawnego.

Jako nieliczni możemy profesjonalnie przeprowadzić Cię przez cały proces zakupu nieruchomości. Zweryfikujemy pod kątem prawnym wybraną nieruchomość, przygotujemy korzystną dla Ciebie umowę przedwstępną, przeprowadzimy przez proces kredytowy oraz przygotujemy analizę umowy z Bankiem. Dzięki temu w przyszłości nic Cię nie zaskoczy.

Kto inny może Ci to zapewnić?