W czym możemy pomóc?

Zadzwoń na nr tel: 58 380 08 81 (pn-pt w godz. 9:00-19:00) lub wypełnij formularz:

Zgodnie z zasadami Regulaminu i Polityki Prywatności zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora - "BIKBR Finanse" Sp. z o.o., także zbieranych i przechowywanych w plikach "cookies", pozostawionych podczas korzystania przeze mnie z usług Spółki w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności, w celach marketingowych (również analizowanie i profilowanie w celach marketingowych). Ponadto wyrażam zgodę na powierzenie przetwarzania moich danych osobowych Podmiotom Grupy Kapitałowej i Zaufanym Partnerom.

Blog

Twoje dochody to nie wszystko!

Zastanawialiście się, czemu ponad 50 proc. wniosków kredytowych jest odrzucanych, mimo odpowiednich zarobków? I jakie zadanie w tym procesie pełni BIK? Okazuje się, że pomoc klasnych doradców finansowych często jest niewystarczająca. Na rynku pojawiła się więc nowa opcja pomocy.

Więcej dalej

Metody scoringowe najlepszym rozwiązaniem?

Potencjalni kredytobiorcy zadają sobie pytania: jak wygląda proces kredytowy, jakie warunki należy spełnić, aby uzyskać kredyt, oraz jak instytucje finansowe weryfikują ich jako przyszłych dłużników? Jednym z pierwszych i najważniejszych etapów w weryfikacji nowego wniosku kredytowego, który trafi do placówki , jest wprowadzenie danych klienta z karty informacyjnej do systemu danego banku. System ten natomiast ocenia nas przez przydzielenie określonej liczby punktów - jest to podstawowa metoda (scoringowa) wykorzystywana przez banki do oceny naszej wiarygodności. Dlatego tak ważne jest rzetelne wypełnienie wniosku.

Więcej dalej

Pułapki kredytu hipotecznego

Prezetnacja poszczególnych etapów procesu bankowego i elementy na które warto zwrócić uwagę przed wysłaniem wniosku. Porównanie wiarygodności i zdolności kredytowej.

Zapraszamy do pobrania prezentacji.

 

Więcej dalej

Faktoring

To kompleksowe rozwiązanie finansowe dzięki któremu przedsiębiorca otrzymuje pieniądze z wystawionych faktur (z odroczonym terminem płatności) zaraz po dokonaniu sprzedaży towarów lub usług. 

Zapraszamy do pobrania prezentacji.

Więcej dalej

W więc zaczynamy...

W czym możemy Państwu pomóc?

W nowy rok większość z nas wchodzi z nowymi obietnicami – że będziemy bardziej pogodni, będziemy więcej się uśmiechać, stronić od problemów, odkładać więcej pieniędzy by spełnić nasze marzenia. My obiecaliśmy sobie, że postaramy się Wam w tym pomóc, bo cóż może być ważniejsze, niż zadowolenie naszych Klientów?

Więcej dalej

Korzyści oferty

W jednym miejscu masz do swojej dyspoczycji Eksperta Finansowego oraz Radcę Prawnego.

Jako nieliczni możemy profesjonalnie przeprowadzić Cię przez cały proces zakupu nieruchomości. Zweryfikujemy pod kątem prawnym wybraną nieruchomość, przygotujemy korzystną dla Ciebie umowę przedwstępną, przeprowadzimy przez proces kredytowy oraz przygotujemy analizę umowy z Bankiem. Dzięki temu w przyszłości nic Cię nie zaskoczy.

Kto inny może Ci to zapewnić?