W czym możemy pomóc?

Zadzwoń na nr tel: 58 380 08 81 (pn-pt w godz. 9:00-19:00) lub wypełnij formularz:

Zgodnie z zasadami Regulaminu i Polityki Prywatności zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora - "BIKBR Finanse" Sp. z o.o., także zbieranych i przechowywanych w plikach "cookies", pozostawionych podczas korzystania przeze mnie z usług Spółki w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności, w celach marketingowych (również analizowanie i profilowanie w celach marketingowych). Ponadto wyrażam zgodę na powierzenie przetwarzania moich danych osobowych Podmiotom Grupy Kapitałowej i Zaufanym Partnerom.

W więc zaczynamy...

W czym możemy Państwu pomóc?

W nowy rok większość z nas wchodzi z nowymi obietnicami – że będziemy bardziej pogodni, będziemy więcej się uśmiechać, stronić od problemów, odkładać więcej pieniędzy by spełnić nasze marzenia. My obiecaliśmy sobie, że postaramy się Wam w tym pomóc, bo cóż może być ważniejsze, niż zadowolenie naszych Klientów?

Pomóc ma w tym między innymi blog, na który właśnie zawitaliście. Jako profesjonalni specjaliści chcemy, oprócz wiadomej działalności kredytowej, przygotowywać dla Was artykuły związane z bankowością, finansami oraz nasza działalnością. Mamy nadzieję, że okażą się one pomocne przy kontaktach z bankami i rozwieją Wasze wątpliwości, co do trudnej tematyki obrotu pieniądza.

Kim jesteśmy? BIKBR Finanse to profesjonalni eksperci finansowi, wcześniej zdobywający doświadczenie w podobnych instytucjach, przy okazji dostrzegając wszystkie ich wady. Nasza działalność ma się ich wystrzec – stworzyliśmy nową formułę opartą nie na zbieraniu podstawowych informacji o kredytobiorcy, jego zarobkach i możliwościach kredytowych. Klucz tkwi w często pomijanym elemencie procesu kredytowania, mianowicie wiarygodności kredytowej. To przez jej brak ponad 50% wniosków kredytowych jest od razu odrzucana przez Banki i to na nią chcemy zwrócić uwagę.

Co nas dodatkowo wyróżnia spośród „zwyczajnych” specjalistów? Na pewno to, że w momencie podjęcia współpracy, podamy Wam kompleksową informację o tym, jak postrzegają Was instytucje finansowe. I mówimy tu również o sprawdzeniu wiarygodności. Owszem, u innych firm również jest to możliwe, jednak dopiero po złożeniu wniosku kredytowego, kiedy to okazać się może, że nici z pożądanego finansowania, a czas i – często – pieniądze, które przeznaczanie na spotkania z ekspertem przepadają. Podejmując współpracę z nami rzecz ma się inaczej. Możliwe jest to dzięki istnieniu w ramach Kancelarii Prawnej BIKBR zajmującej się przywracaniem wiarygodności kredytowej. Nasi specjaliści już w pierwszych etapach kredytowania sprawdzą Waszą wiarygodność, bez zbędnego składania wniosku. Jak to jest możliwe? Wszystko zapisane jest w raporcie Biura Informacji Kredytowej, który poddawany jest analizie prawno – finansowej. Tam zapisano całą historię kredytową, łącznie z informacją o terminowości spłacania wszystkich rachunków. Jeśli brak jest opóźnień – kredyt jest w zasięgu ręki. Jeśli zaś pojawiły się choćby najmniejsze, nasi współpracownicy z Kancelarii Prawnej pomogą Wam w ich „oczyszczeniu”.

Jaki efekt daje takie połączenie działań prawno – finansowych? Najskuteczniejsza firma na rynku zaprasza do współpracy.

Do zobaczenia w kolejnych wpisach bloga BIKBR Finanse!

Korzyści oferty

W jednym miejscu masz do swojej dyspoczycji Eksperta Finansowego oraz Radcę Prawnego.

Jako nieliczni możemy profesjonalnie przeprowadzić Cię przez cały proces zakupu nieruchomości. Zweryfikujemy pod kątem prawnym wybraną nieruchomość, przygotujemy korzystną dla Ciebie umowę przedwstępną, przeprowadzimy przez proces kredytowy oraz przygotujemy analizę umowy z Bankiem. Dzięki temu w przyszłości nic Cię nie zaskoczy.

Kto inny może Ci to zapewnić?