W czym możemy pomóc?

Zadzwoń na nr tel: 58 380 08 81 (pn-pt w godz. 9:00-19:00) lub wypełnij formularz:

Zgodnie z zasadami Regulaminu i Polityki Prywatności zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora - "BIKBR Finanse" Sp. z o.o., także zbieranych i przechowywanych w plikach "cookies", pozostawionych podczas korzystania przeze mnie z usług Spółki w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności, w celach marketingowych (również analizowanie i profilowanie w celach marketingowych). Ponadto wyrażam zgodę na powierzenie przetwarzania moich danych osobowych Podmiotom Grupy Kapitałowej i Zaufanym Partnerom.

Metody scoringowe najlepszym rozwiązaniem?

Potencjalni kredytobiorcy zadają sobie pytania: jak wygląda proces kredytowy, jakie warunki należy spełnić, aby uzyskać kredyt, oraz jak instytucje finansowe weryfikują ich jako przyszłych dłużników? Jednym z pierwszych i najważniejszych etapów w weryfikacji nowego wniosku kredytowego, który trafi do placówki , jest wprowadzenie danych klienta z karty informacyjnej do systemu danego banku. System ten natomiast ocenia nas przez przydzielenie określonej liczby punktów - jest to podstawowa metoda (scoringowa) wykorzystywana przez banki do oceny naszej wiarygodności. Dlatego tak ważne jest rzetelne wypełnienie wniosku.

Całość artykułu dostępna poniżej:

Korzyści oferty

W jednym miejscu masz do swojej dyspoczycji Eksperta Finansowego oraz Radcę Prawnego.

Jako nieliczni możemy profesjonalnie przeprowadzić Cię przez cały proces zakupu nieruchomości. Zweryfikujemy pod kątem prawnym wybraną nieruchomość, przygotujemy korzystną dla Ciebie umowę przedwstępną, przeprowadzimy przez proces kredytowy oraz przygotujemy analizę umowy z Bankiem. Dzięki temu w przyszłości nic Cię nie zaskoczy.

Kto inny może Ci to zapewnić?